Chip tuning BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM

Zobacz przykładowe efekty chip tuningu pojazdu BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM
Nie ten model BMW? Zobacz inne przyrosty mocy chip tuningu w BMW 5 F10 / F11.
Chip tuning BMW – Warto czy nie?

575

Moc seria (KM)

700

Moc max (KM)

680

Moment seria (Nm)

920

Moment max (Nm)

Zwiększenie mocy w BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM

W Hypertech posiadamy odpowiednie zaplecze, pozwalające na przeprowadzenie profesjonalnych modyfikacji oraz aktualizacji oprogramowania sterownika ECU, w tym chip tuning w pojeździe BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM oraz w innych modelach i generacjach BMW. Zobacz przyrosty mocy po chip tuning w samochodzie BMW 5 F10 / F11.

Nasze umiejętności wykonania profesjonalnego chip tuningu, najpełniej oddają przyrosty mocy odnotowane w pojazdach marki BMW generacji F10 i F11 w naszej hamowni podwoziowej. Mimo, że największe wartości odnotowuje się oczywiście w samochodach z silnikiem diesel (z turbosprężarką), to dzięki doświadczonej kadrze specjalistów i najnowocześniejszemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługę chip tuningu, również w wolnossących BMW.

Oczywiście wszelkie modyfikacje są wykonywane w naszym serwisie po uprzedniej diagnostyce auta. Pomagamy w podjęciu decyzji dotyczącej usługi chip tuningu, usunięcia filtra DPF lub jakiejkolwiek innej modyfikacji sterownika silnika pojazdu BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM, na miejscu, w siedzibie Hypertech w Warszawie. Po uprzedniej weryfikacji wyniku pomiaru w Twoim samochodzie BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM i pozytywnej ocenie naszych specjalistów, będziemy mogli podjąć się skutecznej modyfikacji mocy Twojego auta, udzielając 2-letniej gwarancji.

Chcesz wykonać modyfikację / chip tuning w Twoim samochodzie? Umów się na chip tuning BMW w Hypertech w Warszawie.
Chip tuning, power boxy a gwarancja i leasing – BMW

Koszt chip tuningu w BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM

Często zadają sobie Państwo pytanie: jaka jest cena chip tuningu BMW? Odpowiadając na Państwa potrzeby przygotowaliśmy artykuł w naszym poradniku: Dlaczego profesjonalny chip tuning BMW kosztuje?
Sprawdź cenę kosztu modyfikacji dla pojazdu BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM.

Przebieg chip tuningu w BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM

Obiecują Ci 40% przyrost mocy po chip tuningu w Twoim BMW 5 F10 / F11, zobacz dlaczego u nas jest inaczej.

Jak wygląda modyfikacja oprogramowania w BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM?
Modyfikacje wykonywane w naszym serwisie w Warszawie, każdorazowo poprzedza indywidualna diagnostyka wykonywana przez specjalistów Hypertech. Pojazd BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM, w którym planowany jest chip tuning, zawsze najpierw trafia na naszą hamownię. To tam zweryfikujemy jaka jest faktyczna moc silnika, jego moment obrotowy oraz rozkład mocy i momentu względem danych obrotów. Po pozytywnej diagnostyce nasi eksperci opracują dopasowany program dla Twojego BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM.

Modyfikacje oprogramowania auta przeprowadzamy za pomocą złącza diagnostycznego dla samochodu BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM – lub sterownika silnika. Pobieramy oryginalny program oraz aktualizujemy go zgodnie z ustaleniami, oczekiwaniami Klienta oraz zgodnie z ekspercką wiedzą pracujących dla Hypertech specjalistów z dziedziny chip tuningu. Wszystkie zmiany, wprowadzone w Twoim BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM są przez nas następnie weryfikowane, a parametry ponownie sprawdzane na hamowni podwoziowej. Na wszelkie modyfikacje wykonane w naszym serwisie Hypertech w Warszawie, udzielamy 2-letniej gwarancji.

Chip tuning BMW – dlaczego fabrycznie auta tego nie mają?

Parametry przygotowane seryjnie przez producenta są dostosowywane tak, aby trwałość silnika była jak najwyższa. Producenci wybierają więc kompromis, rezygnując z optymalnego wykorzystania mocy i momentu obrotowego silnika oraz niestety – ekonomicznego spalania. W naszym serwisie Hypertech w Warszawie przeprowadzamy chip tuning oraz wszelkie inne modyfikacje oprogramowania BMW, mając na celu nie tylko podniesienie mocy i momentu obrotowego ale również optymalizujące pracę BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM. Po zmianach przeprowadzonych przez naszych specjalistów Twoje auto nabierze mocy i elastyczności, a przy tym obniży się spalanie silnika.

Nadal niezdecydowany? Zastanawiasz się czy warto robić chip tuning w BMW? Wybrać chip tuning BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM czy może power box BMW M5 F10 Competition 4.4T 575KM? Zapraszamy do naszego poradnika „Power box czy chip tuning – Co wybrać?
Nie znalazłeś swojego samochodu w katalogu? Zapytaj nas o rozwiązanie.
Chcesz aby Twoje BMW było bardziej oszczędne a jednocześnie bardziej dynamiczne? Zobacz nasz artykuł w poradniku: Chip tuning a oszczędności na paliwie?

Możesz być również zainteresowany naszymi dodatkowymi usługami:

Nasza galeria realizacji: Tuning i Modyfikacje BMW M.