Hypertech - Serwis BMW Warszawa

Czym się różni Niezależny Serwis BMW HYPERTECH od ASO BMW?

Według rankingu Forbes, BMW jest najmocniejszą marką samochodową na światowym rynku. Wynik nie dziwi, w końcu samochody marki BMW są obiektem pożądania wielu miłośników motoryzacji. Ponadczasowa stylistyka nadwozia, doskonałe osiągi i komfort jazdy to tylko kilka cech pojazdów tej marki. Jednak w parze z wysoką jakością wykonania idzie wysoka cena, zwłaszcza nowych aut. Nic więc dziwnego, że nawet starsze, używane modele BMW cieszą się ogromną popularnością! Rosnąca liczba sprowadzanych i eksploatowanych aut tego niemieckiego producenta sprawiła, że wzrósł również popyt na usługi serwisowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów powstawało coraz więcej serwisów niezależnych. Chcąc ukrócić ten proceder, zmuszono klientów do zaprzestania korzystania z innych warsztatów niż firmowe, pod bezwzględną groźbą utraty gwarancji.

Duże zmiany w tym zakresie wprowadziła regulująca kwestie usług świadczonych przez niezależne warsztaty, dyrektywa unijna z 2013 r. Zgodnie z jej postanowieniami właściciel samochodu może, według własnego uznania, wybierać gdzie będzie serwisował swój pojazd bez ryzyka utraty gwarancji.

Darmowe naprawy w ASO?

Producenci starają się zawsze przywiązać Klientów, dokonujących zakupu nowego samochodu BMW, do swojej sieci serwisowej. Na pierwszy rzut oka, pakiety serwisowe BSI („BMW Service Inclusive), obowiązujące standardowo od 3 do 5 lat lub na przebieg nie przekraczający 150 tys. km, są doskonałym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na wymianach elementów eksploatacyjnych i naprawach. W rzeczywistości za wspomniany pakiet, Klient musi zapłacić – jest on doliczony do ceny pojazdu. Bezpłatne naprawy, wymiany oleju, tarcz, klocków hamulcowych lub inne usługi serwisowe są po prostu z góry opłacone. Wszystkie nowe auta bawarskiego producenta są objęte obowiązkową gwarancją 24 miesięcy. Wszelkie dodatkowe okresy ochronne oferowane przez markę BMW wiążą się z koniecznością opłacenia pakietów serwisowych BSI, odbierających nabywcom możliwość wyboru serwisu innego niż ASO.

Niezależny Serwis BMW HYPERTECH vs ASO BMW

Decyzja o serwisowaniu auta w Autoryzowanej Stacji Obsługi BMW, może wydawać się wyborem rozsądnym, bezproblemowym i bezpiecznym. Jednak mając na uwadze zwłaszcza ten ostatni aspekt, nie zawsze tak jest. Nasz niezależny serwis BMW HYPERTECH prowadzą wyłącznie miłośnicy motoryzacji i pasjonaci marki BMW, sami na co dzień użytkujemy auta tej niemieckiej marki. Zatrudniamy jedynie wysoko wyspecjalizowanych ekspertów, pracujących od lat z samochodami BMW. Znamy konstrukcję, fabryczne wady i możliwości zarówno najnowszych modeli jak i starszych linii.

W naszym niezależnym serwisie BMW dysponujemy oryginalnymi narzędziami diagnostycznymi i sprawdzonymi rozwiązaniami BMW, jednak w przeciwieństwie do ASO nie ograniczamy się jedynie do nich. Śledzimy dynamiczne zmiany na rynku najnowszych technologii, w które inwestujemy. W naszej siedzibie w Warszawie posiadamy szeroki asortyment narzędzi i cały zakres umiejętności, które pozwalają nam na skuteczny i wydajny serwis pojazdów BMW oraz konkurencyjne ceny. Jako niezależny serwis możemy zaoferować naszym Klientom indywidualne podejście, dużo dogodniejsze terminy i większą dostępność niż Autoryzowane Stacje Obsługi BMW. Przy czym nasz niezależny serwis BMW – HYPERTECH oferuje niemal o 75% tańszą godzinę roboczą!

Warszawa jest miastem, gdzie spotyka się ogromna liczba pasjonatów aut BMW, dlatego to tu świadczymy nasze usługi. Cenimy sobie jednak fakt, że nasi Klienci zachęceni opiniami, przyjeżdżają do HYPERTECH z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Zaproponujemy najodpowiedniejszy dla Państwa termin. Posiłkując się wsparciem naszych najlepszych specjalistów, zadbamy o precyzyjną i szybką naprawę Waszego samochodu marki BMW.

Naprawa silników BMW - doświadczenie_03