Dodatkowe wyposażenie BMW – doposażenie

Niekończąca się radość z jazdy! Doposażenie w Fotele Komfort/Sport BMW możemy przeprowadzić w większości modeli serii F oraz G. Jeżeli podstawowa wersja Reflektory LED to za mało, możemy doposażyć Twoje BMW w Reflektory Full LED Adaptive. Dzieci chcą oglądać TV a nie masz tej opcji w swoim wyposażeniu, dla nas to nie problem, możemy doposażyć Twój pojazd w moduł TV-Multimedia.

Jeśli chcesz przenieść swoje parkowanie na zupełnie nowy poziom, możesz wyposażyć swój samochód w Przednią Kamerę BMW, Kamerę Cofania BMW, Asystenta Parkowania BMW Plus, 3D Surround View BMW i tak dalej. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla twojego samochodu na podstawie twoich preferencji i konfiguracji pojazdu.

W Hypertech możesz uzyskać świetną modernizację BMW w głośniki Harman Kardon, Bowers & Wilkins, Bang & Olufsen dedykowane dla BMW, która podniesie twój system dźwiękowy do maksimum. Możesz wybierać między różnymi zestawami lub ulepszać osobne głośniki BMW, co oznacza, że ​​możesz być tak elastyczny, jak chcesz dzięki swojej aktualizacji.

Większy komfort użytkowania

Co więcej, możemy zdecydowanie przyczynić się do komfortu Twojego BMW. Oferujemy modernizacje BMW, takie jak drzwi Soft Close, zestaw Comfort Access , ulepszenie Power Tailgate, elektryczny hak Trailer Tow Hitch nawet w pojazdach, których nie można fabrycznie wyposażyć u dealera. Dzięki Hypertech możesz ulepszyć swój samochód do BMW klasy premium. Dopisujemy również oryginalne piloty BMW, które wyglądają i działają dokładnie tak, jak fabryczne. Zgubiony pilot nie jest już tak dużym problemem. Zapytaj naszego doradcę już teraz.

Doposażenia, które wykonujemy w naszym serwisie w Warszawie

Skontaktuj się z naszymi technikami i dowiedz się jak możemy doposażyć Twoje BMW. Gwarantujemy pełną kompatybilność montowanych podzespołów i najwyższą jakość usług.

Lista przykładowych usług obejmuje tylko modele serii F, G oraz U.
(uzależniona od modelu auta, rodzaju i wersji wyposażenia):

 • Licznik 6WB / 6WA
 • System Nawigacji Professional / Business
 • Kamerę BMW Night Vision
 • Czujniki Parkowania
 • Kamerę Do Jazdy Wstecz
 • 3D Surround View
 • Asystenta Parkowania / Parkowania Plus
 • Side View Camera
 • Tempomat Z Opcją Hamowania
 • Aktywny Tempomat
 • Asystenta Prowadzenia / Prowadzenia Plus
 • Wyłącznik Poduszki Powietrznej
 • Hak Holowniczy / Elektryczny Hak Holowniczy
 • Nagłośnienie Harman Kardon / Bowers & Wilkins / Bang & Olufsen
 • Automatic Tailgate
 • Soft Close
 • Apple CarPlay
 • SLI / Czytanie Znaków

Doposażenie nie musi być kosztowne, dla Ciebie jesteśmy elastyczni. Oferujemy usługi przy użyciu części nowych, oryginalnych BMW lub za pomocą części z rynku wtórnego. Ty wybierasz rozwiązanie najlepsze dla Siebie. Skontaktuj się z naszymi doradcami.

JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE DOPOSAŻENIE

Podnieś funkcjonalność twojego BMW poprzez doposażenie jego standardowego wyposażenia. Popraw wygodę korzystania z twojego BMW oraz zwiększ jego funkcjonalność poprzez doposażenie go o dodatkowe elementy. Nie zmieniaj samochodu na inny tylko dlatego, że brakuje Ci ulubionej funkcji. Dzięki naszemu serwisowi możesz cieszyć się w pełni swoim pojazdem. Możliwości doposażenia są praktycznie nieograniczone.

Pozwól, aby Twoje BMW ewoluowało, po to by sprostać Twoim aktualnym potrzebom. Na przykład dzięki doposażeniu BMW w System Nawigacji Professional (CIC – z dyskiem twardym, NBT, NBT EVO ID 4, NBT EVO ID5/ID6, MGU) lub zmianę reflektorów zwykłych na Xenon, LED lub Laser podniesiesz zarówno komfort jazdy oraz użyteczność swojego pojazdu. Doposażenia wykonujemy w modelach serii F oraz G.

Chip tuning, serwis i modyfikacje w BMW 540dX G30 2019_001

Chip tuning, kodowanie i modyfikacje w BMW 540dX G30 2019

BMW 540dX G30 2019 to wyjątkowy sedan, który już na pierwszy…
Kodowanie i doposazenie BMW G15 M850ix_1

Kodowanie i doposażenie BMW G15 M850ix

Przedstawiamy zakres prac jakie przeprowadziliśmy w BMW G15…
Doposażenie BMW G30 520d o kamerę cofania_5

Doposażenie BMW G30 520d w kamerę cofania

Doposażenie BMW G30 520d w kamerę cofania.
Hak Elektrycznie Składany

Doposażenie BMW 520d G31 w opcję S3AC Full Automatic Trailer Tow Hitch

BMW 520d G30 - zakres prac: - doposażenie BMW w opcję S3AC…

Tagi po których mogli Państwo trafić na tą stronę: doposażenie BMW, dodatkowe wyposażenie BMW, doposażenie FULL LED BMW.

Jesteśmy najlepiej ocenianym serwisem BMW według opinii w Google.

Przekonaj się dlaczego Hypertech to Twój najlepszy Serwis BMW
Serwis-BMW-HYPERTECH-5Starx120

Możesz być również zainteresowany naszymi dodatkowymi usługami:

Nasza galeria realizacji: Tuning i Modyfikacje BMW M.