Co to jest Retrofit?

Retrofit to inaczej modernizacja. Najprościej mówiąc, gdy coś modernizujesz, zastępujesz stare części nowymi. Może to być na przykład doposażenie zabytkowego samochodu w zaktualizowane hamulce i pasy bezpieczeństwa. Możesz użyć sformułowania retrofit jako czasownika, może to być rzeczownik oznaczający samą nową część lub coś, co zostanie zmodernizowane później. W przypadku BMW mówimy o instalacji elementów z obecnych modeli do starszych lub z pojazdów LCI do pojazdów pre LCI.

Retrofit w BMW

Szukasz ulepszenia BMW, które będzie wyglądało i działało oryginalnie, nie pozbawiając Cię fortuny? Hypertech to zdecydowanie Twoje miejsce do wykonania modyfikacji, o których marzyłeś. Możesz zlecić nam wykonanie usługi w modelach serii F oraz G.

Jeśli potrzebujesz uaktualnić integrację ze smartfonem, mamy szeroki zakres usług. Aktywacja BMW Apple CarPlay niezależnie od poziomu integracji pojazdu. Ulepszona aktualizacja Bluetooth czy BMW iDrive.

Nasi technicy służą pomocą w Retroficie BMW. Jeśli Twój pojazd nie ma możliwości aktywacji funkcji (co oznacza, że ​​nie jest wyposażony w niezbędne do niego części BMW), możemy zaoferować aktualizacje sprzętu, takie jak modernizacja BMW Apple CarPlay dla Twojego iPhone, System Nawigacji Professional, Telematyka BMW On-Line lub  Screen Mirroring Twojego telefonu z Androidem. Dla użytkowników Androida możemy również zaoferować modernizację pozwalające na dublowanie ekranu telefonów BMW Android Auto.

PRZYKŁADOWY RETROFIT, KTÓRY MOGĄ WYKONAĆ NASI TECHNICY

Nasi doradcy chętnie pomogą! Czuj się swobodnie, zapytaj jaki retrofit możemy wykonać w Twoim BMW. Zapewniamy pełną kompatybilność z pojazdem i najwyższą jakość usług.

Lista przykładowych usług obejmuje tylko modele serii F, G oraz U.
(uzależniona od modelu auta, rodzaju i wersji wyposażenia):

 • Cyfrowe Wskaźników 6WB/6WA.
 • Ekarn 8.0″
 • Comfort Acces
 • Soft Close
 • Nawigacja Professional BMW ID4 / ID5 / ID6
 • Nawigacja Business BMW
 • Apple Carplay
 • Reflektory BMW LED / Laser
 • Tylne Świata LED LCI
 • Telematyka BMW / Connected Drive

Ze względu na to, że nie ma dla nas znaczenia, czy wolisz modernizacje na oryginalnych, nowych częściach BMW, czy wybierasz rozwiązania z rynku wtórnego (w niektórych przypadkach dopuszczamy części używane BMW). Hypertech to Twój kompleksowy serwis BMWSkontaktuj z nami i przekonaj się sam.

Odśwież swoje BMW, nie kupuj nowego modelu

Retrofit to również wzbogacenia pojazdu o nowe możliwości multimedialne, możesz ulepszyć różne elementy iDrive, które mogą znacznie poprawić wrażenia z jazdy. Jeśli masz starsze BMW z małym ekranem iDrive, możesz go zastąpić większym wyświetlaczem iDrive o wysokiej rozdzielczości, który całkowicie zmieni wygląd Twojego samochodu. Możesz zlecić nam montaż nawigacji NBT EVO ID5 lub NBT EVO ID6 z dotykowym wyświetlaczem w pojeździe przed 2016 rokiem produkcji. Wszystkie usługi wykonujemy na poziomie fabrycznym, nie musisz martwić się o integralność retrofitu z Twoim pojazdem.

Retrofiting

Może oznaczać na przykład dodanie nowej technologii lub funkcji do starszych systemów, np:

 • modernizacja elektrowni, poprawa wydajności elektrowni / zwiększenie wydajności / ograniczenie emisji
 • modernizacja energii w domu, udoskonalanie istniejących budynków za pomocą urządzeń służących wydajności energetycznej
 • modernizacja sejsmiczna, proces wzmacniania starszych budynków w celu uczynienia ich odpornymi na trzęsienia ziemi
 • statki morskie często przechodzą modernizację w suchym doku w celu wprowadzenia nowych technologii, zmiany oznaczenia operacyjnego lub zrekompensowania zauważonych słabości w projekcie.

Źródło: Wikipedia

Retrofit adaptacyjnych reflektorów LED z asystentem świateł drogowych w BMW G30 540ix_03

Retrofit adaptacyjnych reflektorów LED z asystentem świateł drogowych w BMW G30 540ix

Dziś w BMW G30 540ix wykonaliśmy retrofit adaptacyjnych reflektorów…
Doposażenie BMW G30 520d o kamerę cofania_5

Doposażenie BMW G30 520d w kamerę cofania

Doposażenie BMW G30 520d w kamerę cofania.
Hak Elektrycznie Składany

Doposażenie BMW 520d G31 w opcję S3AC Full Automatic Trailer Tow Hitch

BMW 520d G30 - zakres prac: - doposażenie BMW w opcję S3AC…
Retrofit BMW M3 F80_2

Retrofit BMW M3 F80

BMW M3 F80 - zakres prac: - korekta kodowania retrofit BMW…

Tagi po których mogli Państwo trafić na tą stronę: retrofit BMW, retrofiting BMW, retro BMW, upgrade BMWretrofit BMW Navi, retrofit BMW iDrive.

Jesteśmy najlepiej ocenianym serwisem BMW według opinii w Google.

Przekonaj się dlaczego Hypertech to Twój najlepszy Serwis BMW
Serwis-BMW-HYPERTECH-5Starx120

Możesz być również zainteresowany naszymi dodatkowymi usługami:

Nasza galeria realizacji: Tuning i Modyfikacje BMW M.