Co to jest Retrofit?

Retrofit to inaczej modernizacja. Najprościej mówiąc, gdy coś modernizujesz, zastępujesz stare części nowymi. Może to być na przykład doposażenie zabytkowego samochodu w zaktualizowane hamulce i pasy bezpieczeństwa. Możesz użyć retrofit jako czasownika, może to być rzeczownik oznaczający samą nową część lub coś, co zostanie zmodernizowane później.

Retrofit w BMW

Szukasz ulepszenia BMW, które będzie wyglądało i działało oryginalnie, nie pozbawiając Cię fortuny? Hypertech to zdecydowanie Twoje miejsce do robienia modów, o których marzyłeś.

Jeśli potrzebujesz uaktualnić integrację ze smartfonem, mamy szeroki zakres usług, np. takie jak: Aktywacja BMW CarPlay, ulepszona aktualizacja Bluetooth czy BMW iDrive. Nasi technicy służą pomocą w Retroficie BMW. Jeśli Twój pojazd nie ma możliwości aktywacji oprogramowania (co oznacza, że ​​nie jest wyposażony w niezbędne do niego części BMW), możemy zaoferować aktualizacje sprzętu, takie jak modernizacja BMW CarPlay, Combox lub urządzenia, które zapewniają funkcję kopiowania ekranu z Twojego iPhona. Dla użytkowników Androida możemy również zaoferować urządzenia pozwalające na dublowanie ekranu telefonów lub modernizację BMW Android Auto.

Retrofit to również wzbogacenia pojazdu o nowe możliwości multimedialne, możesz ulepszyć różne elementy iDrive, które mogą znacznie poprawić wrażenia z jazdy. Jeśli masz starsze BMW z małym ekranem iDrive, możesz go zastąpić większym wyświetlaczem iDrive o wysokiej rozdzielczości, który całkowicie zmieni wygląd Twojego samochodu.

Retrofit BMW
Retrofit BMW

Dodatkowe modyfikacje

  • Retrofit wskaźników cyfrowych, czyli nowa instalacja klastra wskaźników cyfrowych (wymiana zagarów analogowych na cyfrowe).
  • Retrofit do ekarnu w BMW 8.0″ z 6.5″
  • Retrofit nawigacja BMW Navi ID4 / ID5 / ID6
  • Retrofit reflektorów BMW LED / Laser
  • Retrofit tylnych świateł LED
  • Retrofit telematki

Ze względu na to, że nie ma dla nas znaczenia, czy wolisz modernizacje na oryginalnych, nowych częściach BMW, czy wybierasz rozwiązania z rynku wtórnego (w niektórych przypadkach dopuszczamy części używane BMW). Hypertech to Twój kompleksowy serwis BMW. Skontaktuj z nami i przekonaj się sam.

Doposażenie BMW G30 520d o kamerę cofania_4

Doposażenie BMW G30 520d w kamerę cofania

Doposażenie BMW G30 520d w kamerę cofania. …
Doposażenie BMW 520d G30 w opcję S3AC Full Automatic Trailer Tow Hitch

Doposażenie BMW 520d G30 w opcję S3AC Full Automatic Trailer Tow Hitch

BMW 520d G30 - zakres prac: - doposażenie BMW w opcję S3AC…
Retrofit BMW M3 F80_2

Retrofit BMW M3 F80

BMW M3 F80 - zakres prac: - korekta kodowania retrofit BMW…
Kodowanie BMW X5 F15_2

Kodowanie BMW X5 F15

Kodowanie BMW X5 F15 - zakres prac: - aktualizacja pojazdu -…

Tagi po których mogli Państwo trafić na tą stronę: retrofit BMW, retrofiting BMW, retro BMW, upgrade BMWretrofit BMW Navi, retrofit BMW iDrive.

Retrofiting

Może oznaczać na przykład dodanie nowej technologii lub funkcji do starszych systemów, np:

  • modernizacja elektrowni, poprawa wydajności elektrowni / zwiększenie wydajności / ograniczenie emisji
  • modernizacja energii w domu, udoskonalanie istniejących budynków za pomocą urządzeń służących wydajności energetycznej
  • modernizacja sejsmiczna, proces wzmacniania starszych budynków w celu uczynienia ich odpornymi na trzęsienia ziemi
  • statki morskie często przechodzą modernizację w suchym doku w celu wprowadzenia nowych technologii, zmiany oznaczenia operacyjnego lub zrekompensowania zauważonych słabości w projekcie.

Źródło: Wikipedia

Jesteśmy najlepiej ocenianym serwisem BMW według opinii w Google.

Przekonaj się dlaczego Hypertech to Twój najlepszy Serwis BMW
Serwis-BMW-HYPERTECH-5Starx120

Możesz być również zainteresowany naszymi dodatkowymi usługami:

Nasza galeria realizacji: Tuning i Modyfikacje BMW M.