Serwis BMW w Warszawie

HYPERTECH TO PROFESJONALNY,

NIEZALEŻNY

ZOBACZ DLACZEGO HYPERTECH TO TWÓJ NAJLEPSZY SERWIS BMW.

SERWIS BMW W WARSZAWIE

Jesteśmy najwyżej ocenianym serwisem BMW w Warszawie

ul. Łopuszańska 38

Warszawa

Serwis BMW Krotkie terminy napraw

Krótkie terminy napraw BMW

Do samochodów naszych Klientów podchodzimy jak do własnych – chcemy by Twoje BMW było jak najdłużej niezawodne. Dlatego w naszym serwisie Hypertech do minimum skróciliśmy formalności, koszty związane z naprawami oraz czas oczekiwania. Gwarantujemy, że naprawę i serwis aut marki BMW wykonamy najszybciej jak to możliwe. W zależności od naszego grafiku, istnieje możliwość umówienia się ze specjalistą Hypertech nawet z dnia na dzień. Posiadamy nowocześnie wyposażone stanowiska diagnostyczne, a nasz serwis obsługują wyłącznie profesjonalni mechanicy. Nie trać czasu w kolejce do autoryzowanego serwisu. W Hypertech oferujemy naprawy najwyższej jakości w niższej cenie. Skontaktuj się z nami już teraz.

Serwis-BMW

Profesjonaliści od BMW

Jesteśmy specjalistami, od lat związanymi z marką BMW

Nasi mechanicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, wyspecjalizowani w pracy z autami marki BMW. Wspierani najnowszymi dostępnymi technologiami, systemami i narzędziami szybko i precyzyjnie diagnozują przyczyny nietypowych problemów zarówno nowych, jak i starszych modeli BMW.
Nie ma problemu, którego nie bylibyśmy w stanie rozwiązać! W Hypertech skontrolujemy pracę silnika, poprawimy osiągi Twojego BMW, zdiagnozujemy i zinterpretujemy błędy, zawsze dbając o portfele naszych Klientów! Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług.

DIAGNOSTYKA BMW

Gwarancja jakości usług serwisowych

Mamy świadomość, że wiedza i doświadczenie to nie wszystko. Dbamy by nasz serwis BMW był wyposażony w zaawansowane urządzenia diagnostyczne oraz nowoczesne narzędzia serwisowe – te same, które dostępne są w ASO! Pracujemy na tych samym autoryzowanych programach serwisowych, z których korzystają Autoryzowane Stacje Obsługi. Zachowujemy najwyższe standardy jakości dbając o konkurencyjne ceny – oferujemy najtańszą godzinę roboczą ze wszystkich profesjonalnych niezależnych serwisów partnerskich BMW w kwocie 212 zł. I choć utrzymujemy zdecydowanie niższe ceny niż wspomniane warsztaty, obowiązują nas dokładnie te same, restrykcyjne wytyczne marki BMW oraz zasady GVO/MVBER. W naszym serwisie BMW w Warszawie montujemy dodatkowe oryginalne wyposażenie jak światła LED, haki holownicze i inne oraz niezawodnie kodujemy wszelkie dodatkowe funkcje – wszystko w zależności od potrzeb oraz rodzaju i wersji wyposażenia Twojego BMW.

BMW Door-To-Door

BMW Door-To-Door

Twój czas jest dla nas ważny. W Hypertech dbamy o to, by na życzenie serwis, naprawa lub mycie Twojego BMW w naszej profesjonalnej myjni detalilingowej odbywały się bez konieczności wychodzenia z domu! Nasz asystent odbierze kluczyki i zadba, by zamówiona usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Po wszystkim odstawimy Twoje BMW w dogodne miejsce na terenie Warszawy.

Ceny usług dużo niższe niż w ASO

Utrzymujemy konkurencyjne ceny! Ze wszystkich profesjonalnych niezależnych serwisów BMW w Warszawie w Hypertech oferujemy najkorzystniejszą stawkę godzinową, niższą o ~75% od stawki ASO BMW z zachowaniem najwyższej jakości usług.

Auto zastepcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Na czas naprawy BMW wspieramy naszych Klientów wypożyczeniem auta zastępczego z segmentu Premium. W ofercie dostępne są między innymi modele BMW serii 1, BMW serii 3, BMW serii 5 oraz BMW serii 7. Zapytaj asystenta Hypertech o dostępność oraz warunki.

Opinie klientów dotyczące serwisu BMW

według opinii Facebook, Google oraz portalu Dobry Mechanik

Gratuluje Warszawie i zazdroszczę takiego serwisu BMW. Miałem przyjemność poznać ludzi dla których ta praca to prawdziwa pasja. Są serdeczni i pozytywnie nastawieni do życia. Szkoda, że z Krakowa tak daleko bo miałbym w końcu serwis pod ręką jak marzenie .

Profesjonalizm w 100% – na każdym kroku widać ogromną wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim pasję. Nikt tam nie pracuje „za karę” więc jeśli ktoś szuka najlepszego miejsca na serwis swojego BMW (niezależnie czy to seria 1 czy X8 i czy rok produkcji z poprzedniej czy z tej dekady) to na pewno dobrze trafił. Jestem pod wrażeniem i na pewno będę kontynuował współpracę.

Wszystko robię tam i naprawdę obsługa i wykonanie prac jest na najwyższym poziomie i mam porównanie bo serwisowałem w prawie wszystkich ASO w Warszawie.

Polecam, panowie z Hypertech posiadają fachową wiedzę i naprawdę znają się na rzeczy. Polecam skorzystać w przypadku nie tylko aut po gwarancji, ale i nowych – dzięki temu zaraz po gwarancji unikniemy kosztownych napraw.

Nie zawiodłem się – usunęli drgania w F11, których inni się nie podjęli…. niestety przy okazji wypisali mi listę „uchybień” dodatkowych :( zbyt długą i kosztowna jak dla mnie, ale to świadczy tylko o ich skrupulatności. Niestety (dla mnie) pewnie będę musiał do nich wrócić.

Szef zakładu to gość, który ogarnia nawet najtrudniejsze przypadki, bardzo kompetentny serwis BMW, a nie cześki które powiedzą wam że „panie tera te ałta to kąkutery – kiedyś to było”, tu ludzie są mega ogarnięci, znają się na elektryce i elektronice w tym kodowaniu waszych aut, nie ma tutaj też sytuacji gdzie zostawią wam poskładane auto a zapomną o adaptacji skrzyni czy zawieszenia. Lubię oddawać do nich samochód bo jak odbieram – każda śrubka jest na miejscu, jak czegoś brakuje – np. opaski na kable lub innych detali – wszystko uzupełnią.
Definitywnie najlepszy serwis BMW w Warszawie, a może i w Polsce.

Umów się na wizytę do serwisu w kilka chwil

Zostaw swoje dane kontaktowe, nasz asystent odpowie jak najszybciej to możliwe.

    SERWIS:

    Proszę zaznaczyć oba pola jeżeli zapytanie dotyczy opcji 1 i 2.

    This is Magic Tooltip 1

    Treść wiadomości