Profesjonalny, niezależny serwis BMW w Warszawie

ul. Łopuszańska 38 Warszawa

Zobacz dlaczego Hypertech to Twój najlepszy serwis BMW.
Jesteśmy najwyżej ocenianym serwisem BMW w Warszawie.

Serwis BMW Krotkie terminy napraw

Krótkie terminy napraw BMW

Do samochodów naszych Klientów podchodzimy jak do własnych – chcemy by Twoje BMW było jak najdłużej niezawodne. Dlatego w naszym serwisie Hypertech do minimum skróciliśmy formalności, koszty związane z naprawami oraz czas oczekiwania. Gwarantujemy, że naprawę i serwis aut marki BMW wykonamy najszybciej. W zależności od naszego bieżącego grafiku, istnieje możliwość umówienia się ze specjalistą Hypertech nawet z dnia na dzień. Posiadamy nowocześnie wyposażone stanowiska diagnostyczne, a nasz serwis obsługują wyłącznie profesjonalni mechanicy. Nie trać czasu w kolejce do autoryzowanego serwisu. W Hypertech oferujemy naprawy najwyższej jakości w niższej cenie. Skontaktuj się z nami już teraz.

Ceny usług dużo niższe niż w ASO

Utrzymujemy konkurencyjne ceny! Ze wszystkich profesjonalnych niezależnych serwisów BMW w Warszawie. W Hypertech oferujemy najtańszą godzinę roboczą w cenie 212 zł z zachowaniem najwyższej jakości usług.

Umów się na wizytę do serwisu w kilka chwil

Zostaw swoje dane kontaktowe, nasz asystent oddzwoni w ciągu 5 minut.

  Treść wiadomości

  Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest Hypertech ul. Łopuszańska 38, 02-232 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Serwis-BMW

  Profesjonaliści od BMW

  Jesteśmy specjalistami, od lat związanymi z marką BMW

  Nasi mechanicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, wyspecjalizowani w pracy z autami marki BMW. Wspierani najnowszymi dostępnymi technologiami, systemami i narzędziami szybko i precyzyjnie diagnozują przyczyny nietypowych problemów zarówno nowych, jak i starszych modeli BMW.
  Nie ma problemu, którego nie bylibyśmy w stanie rozwiązać! W Hypertech skontrolujemy pracę silnika, poprawimy osiągi Twojego BMW, zdiagnozujemy i zinterpretujemy błędy, zawsze dbając o portfele naszych Klientów! Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług.

  DIAGNOSTYKA-BMW

  Gwarancja jakości usług serwisowych

  Mamy świadomość, że wiedza i doświadczenie to nie wszystko. Dbamy by nasz serwis BMW był wyposażony w zaawansowane urządzenia diagnostyczne oraz nowoczesne narzędzia serwisowe – te same, które dostępne są w ASO! Pracujemy na tych samym autoryzowanych programach serwisowych, z których korzystają Autoryzowane Stacje Obsługi. Zachowujemy najwyższe standardy jakości dbając o konkurencyjne ceny – oferujemy najtańszą godzinę roboczą ze wszystkich profesjonalnych niezależnych serwisów partnerskich BMW w kwocie 212 zł. I choć utrzymujemy zdecydowanie niższe ceny niż wspomniane warsztaty, obowiązują nas dokładnie te same, restrykcyjne wytyczne marki BMW oraz zasady GVO/MVBER.
  W naszym serwisie BMW w Warszawie montujemy dodatkowe oryginalne wyposażenie jak światła LED, haki holownicze i inne oraz niezawodnie kodujemy wszelkie dodatkowe funkcje – wszystko w zależności od potrzeb oraz rodzaju i wersji wyposażenia Twojego BMW.

  BMW Door-To-Door

  BMW Door-To-Door

  Twój czas jest dla nas ważny. W Hypertech dbamy o to, by na życzenie serwis, naprawa lub mycie Twojego BMW w naszej profesjonalnej myjni detalilingowej odbywały się bez konieczności wychodzenia z domu! Nasz asystent odbierze kluczyki i zadba, by zamówiona usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Po wszystkim odstawimy Twoje BMW w dogodne miejsce na terenie Warszawy.

  Auto zastepcze na czas serwisu

  Auto zastępcze na czas serwisu

  Na czas naprawy BMW wspieramy naszych Klientów wypożyczeniem auta zastępczego z segmentu Premium. Zapytaj asystenta Hypertech o dostępność oraz warunki.

  Opinie klientów dotyczące serwisu BMW

  Gratuluje Warszawie i zazdroszczę takiego serwisu BMW. Miałem przyjemność poznać ludzi dla których ta praca to prawdziwa pasja. Są serdeczni i pozytywnie nastawieni do życia. Szkoda, że z Krakowa tak daleko bo miałbym w końcu serwis pod ręką jak marzenie .

  Profesjonalizm w 100% – na każdym kroku widać ogromną wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim pasję. Nikt tam nie pracuje „za karę” więc jeśli ktoś szuka najlepszego miejsca na serwis swojego BMW (niezależnie czy to seria 1 czy X8 i czy rok produkcji z poprzedniej czy z tej dekady) to na pewno dobrze trafił. Jestem pod wrażeniem i na pewno będę kontynuował współpracę.

  Wszystko robię tam i naprawdę obsługa i wykonanie prac jest na najwyższym poziomie i mam porównanie bo serwisowałem w prawie wszystkich ASO w Warszawie.

  Polecam, panowie z Hypertech posiadają fachową wiedzę i naprawdę znają się na rzeczy. Polecam skorzystać w przypadku nie tylko aut po gwarancji, ale i nowych – dzięki temu zaraz po gwarancji unikniemy kosztownych napraw.

  Nie zawiodłem się – usunęli drgania w F11, których inni się nie podjęli…. niestety przy okazji wypisali mi listę „uchybień” dodatkowych :( zbyt długą i kosztowna jak dla mnie, ale to świadczy tylko o ich skrupulatności. Niestety (dla mnie) pewnie będę musiał do nich wrócić.

  Szef zakładu to gość, który ogarnia nawet najtrudniejsze przypadki, bardzo kompetentny serwis BMW, a nie cześki które powiedzą wam że „panie tera te ałta to kąkutery – kiedyś to było”, tu ludzie są mega ogarnięci, znają się na elektryce i elektronice w tym kodowaniu waszych aut, nie ma tutaj też sytuacji gdzie zostawią wam poskładane auto a zapomną o adaptacji skrzyni czy zawieszenia. Lubię oddawać do nich samochód bo jak odbieram – każda śrubka jest na miejscu, jak czegoś brakuje – np. opaski na kable lub innych detali – wszystko uzupełnią.
  Definitywnie najlepszy serwis BMW w Warszawie, a może i w Polsce.