Profesjonalny, niezależny serwis BMW w Warszawie

ul. Łopuszańska 38 Warszawa

Zobacz dlaczego Hypertech to Twój najlepszy serwis BMW.
Jesteśmy najwyżej ocenianym serwisem BMW w Warszawie.

Serwis BMW Krotkie terminy napraw

Krótkie terminy napraw BMW

Do samochodów naszych Klientów podchodzimy jak do własnych – chcemy by Twoje BMW było jak najdłużej niezawodne. Dlatego w naszym serwisie Hypertech do minimum skróciliśmy formalności, koszty związane z naprawami oraz czas oczekiwania. Gwarantujemy, że naprawę i serwis aut marki BMW wykonamy najszybciej. W zależności od naszego bieżącego grafiku, istnieje możliwość umówienia się ze specjalistą Hypertech nawet z dnia na dzień. Posiadamy nowocześnie wyposażone stanowiska diagnostyczne, a nasz serwis obsługują wyłącznie profesjonalni mechanicy. Nie trać czasu w kolejce do autoryzowanego serwisu. W Hypertech oferujemy naprawy najwyższej jakości w niższej cenie. Skontaktuj się z nami już teraz.

Ceny usług dużo niższe niż w ASO

Utrzymujemy konkurencyjne ceny! Ze wszystkich profesjonalnych niezależnych serwisów BMW w Warszawie. W Hypertech oferujemy najtańszą godzinę roboczą w cenie 212 zł z zachowaniem najwyższej jakości usług.

Umów się na wizytę do serwisu w kilka chwil

Zostaw swoje dane kontaktowe, nasz asystent oddzwoni w ciągu 5 minut.

  Treść wiadomości

  Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest Hypertech ul. Łopuszańska 38, 02-232 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Serwis-BMW

  Profesjonaliści od BMW

  Jesteśmy specjalistami, od lat związanymi z marką BMW

  Nasi mechanicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, wyspecjalizowani w pracy z autami marki BMW. Wspierani najnowszymi dostępnymi technologiami, systemami i narzędziami szybko i precyzyjnie diagnozują przyczyny nietypowych problemów zarówno nowych, jak i starszych modeli BMW.
  Nie ma problemu, którego nie bylibyśmy w stanie rozwiązać! W Hypertech skontrolujemy pracę silnika, poprawimy osiągi Twojego BMW, zdiagnozujemy i zinterpretujemy błędy, zawsze dbając o portfele naszych Klientów! Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług.

  DIAGNOSTYKA-BMW

  Gwarancja jakości usług serwisowych

  Mamy świadomość, że wiedza i doświadczenie to nie wszystko. Dbamy by nasz serwis BMW był wyposażony w zaawansowane urządzenia diagnostyczne oraz nowoczesne narzędzia serwisowe – te same, które dostępne są w ASO! Pracujemy na tych samym autoryzowanych programach serwisowych, z których korzystają Autoryzowane Stacje Obsługi. Zachowujemy najwyższe standardy jakości dbając o konkurencyjne ceny – oferujemy najtańszą godzinę roboczą ze wszystkich profesjonalnych niezależnych serwisów partnerskich BMW w kwocie 212 zł. I choć utrzymujemy zdecydowanie niższe ceny niż wspomniane warsztaty, obowiązują nas dokładnie te same, restrykcyjne wytyczne marki BMW oraz zasady GVO/MVBER.
  W naszym serwisie BMW w Warszawie montujemy dodatkowe oryginalne wyposażenie jak światła LED, haki holownicze i inne oraz niezawodnie kodujemy wszelkie dodatkowe funkcje – wszystko w zależności od potrzeb oraz rodzaju i wersji wyposażenia Twojego BMW.

  BMW Door-To-Door

  BMW Door-To-Door

  Twój czas jest dla nas ważny. W Hypertech dbamy o to, by na życzenie serwis, naprawa lub mycie Twojego BMW w naszej profesjonalnej myjni detalilingowej odbywały się bez konieczności wychodzenia z domu! Nasz asystent odbierze kluczyki i zadba, by zamówiona usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Po wszystkim odstawimy Twoje BMW w dogodne miejsce na terenie Warszawy.

  Auto zastepcze na czas serwisu

  Auto zastępcze na czas serwisu

  Na czas naprawy BMW wspieramy naszych Klientów wypożyczeniem auta zastępczego z segmentu Premium. Zapytaj asystenta Hypertech o dostępność oraz warunki.

  Opinie klientów dotyczące serwisu BMW

  Gratuluje Warszawie i zazdroszczę takiego serwisu BMW. Miałem przyjemność poznać ludzi dla których ta praca to prawdziwa pasja. Są serdeczni i pozytywnie nastawieni do życia. Szkoda, że z Krakowa tak daleko bo miałbym w końcu serwis pod ręką jak marzenie .

  Profesjonalizm w 100% – na każdym kroku widać ogromną wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim pasję. Nikt tam nie pracuje „za karę” więc jeśli ktoś szuka najlepszego miejsca na serwis swojego BMW (niezależnie czy to seria 1 czy X8 i czy rok produkcji z poprzedniej czy z tej dekady) to na pewno dobrze trafił. Jestem pod wrażeniem i na pewno będę kontynuował współpracę.

  Wszystko robię tam i naprawdę obsługa i wykonanie prac jest na najwyższym poziomie i mam porównanie bo serwisowałem w prawie wszystkich ASO w Warszawie.

  Polecam, panowie z Hypertech posiadają fachową wiedzę i naprawdę znają się na rzeczy. Polecam skorzystać w przypadku nie tylko aut po gwarancji, ale i nowych – dzięki temu zaraz po gwarancji unikniemy kosztownych napraw.

  Nie zawiodłem się – usunęli drgania w F11, których inni się nie podjęli…. niestety przy okazji wypisali mi listę „uchybień” dodatkowych :( zbyt długą i kosztowna jak dla mnie, ale to świadczy tylko o ich skrupulatności. Niestety (dla mnie) pewnie będę musiał do nich wrócić.

  Szef zakładu to gość, który ogarnia nawet najtrudniejsze przypadki, bardzo kompetentny serwis BMW, a nie cześki które powiedzą wam że „panie tera te ałta to kąkutery – kiedyś to było”, tu ludzie są mega ogarnięci, znają się na elektryce i elektronice w tym kodowaniu waszych aut, nie ma tutaj też sytuacji gdzie zostawią wam poskładane auto a zapomną o adaptacji skrzyni czy zawieszenia. Lubię oddawać do nich samochód bo jak odbieram – każda śrubka jest na miejscu, jak czegoś brakuje – np. opaski na kable lub innych detali – wszystko uzupełnią.
  Definitywnie najlepszy serwis BMW w Warszawie, a może i w Polsce.

  Przegląd okresowy w BMW – co jest wymieniane?

  Decydując się na przegląd okresowy w naszym serwisie BMW, otrzymujesz gwarancję profesjonalnej i szczegółowej kontroli stanu technicznego Twojego samochodu. Podczas przeglądu okresowego nasi eksperci wymienią olej silnikowy, płyn chłodniczy i hamulcowy, a także filtry: oleju, powietrza, paliwa, przeciwpyłowy, świece zapłonowe, żarowe, olej w skrzyni biegów (manualnej i automatycznej), olej w mostach pędnych, paski pomocnicze.

  Dowiedz sie więcej o przeglądach okresowych w BMW.

  Zawieszenie w BMW co ile kontrolować?

  Zawieszenie ulega przyspieszonemu zużyciu, co może prowadzić do uszkodzeń. Jak temu przeciwdziałać? Wielu usterkom zawieszenia można zapobiec, kontrolując stan techniczny naszego BMW, w tym wykonując regularne przeglądy przynajmniej raz w roku lub po przekroczeniu 15 000 km.

  Dowiedz się więcej o naprawie zawieszenia w BMW.

  Wymiana rozrządu BMW – Co wchodzi w skład usługi?

  W naszym niezależnym serwisie Hypertech, pracują wyłącznie pasjonaci aut marki BMW. Chcemy by nasi Klienci, bez względu na przebieg i okres eksploatacji, jeździli bezawaryjnie. Podczas przeglądu oraz diagnostyki drobiazgowo kontrolujemy stan rozrządu, a w toku napraw wymieniamy kompletne rozrządy, paski oraz łańcuchy rozrządu, pompy wody, rolki, napinacze, płyn chłodniczy i uszczelniacze. Wszystkie czynności wykonujemy według rygorystycznych norm producenta.

  Dowiedz się więcej o wymianie rozrządu w BMW.

  Co ile serwis klimatyzacji w BMW?

  Zgodnie z zaleceniami producenta wymienić i uzupełnić czynnik chłodzący wraz z olejem kompresora klimatyzacji, należy co najmniej raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem sezonu letniego.

  Więcej o serwisie klimatyzacji w BMW.

  Jakie oznaki mogą sugerować awarię silnika w BMW?

  Problem z uruchomieniem, auto gaśnie w czasie jazdy i po uruchomieniu, brak równej pracy silnika, zauważalne spadki mocy i zwiększone zużycie paliwa, wycieki i ubytki oleju, wycieki i ubytki płynu chłodniczego, olej w płynie chłodniczym oraz przegrzewający się i dymiący silnik? Wszystkie te niepokojące objawy powinny skutkować natychmiastową reakcją Kierowcy!

  Dowiedz się więcej o naprawie silnika w BMW.

  Co ile wymiana tarcz i klocków w BMW?

  Uczulamy naszych Klientów, o konieczności regularnych kontroli stanu technicznego samochodu, przynajmniej raz w roku lub co 15 000 km. Niezwykle istotne jest, by każdy użytkownik, bez względu na posiadany model auta BMW miał świadomość, że poniżej grubości nominalnej może dojść do pękania elementów, co stwarza śmiertelne ryzyko utraty panowania nad pojazdem.

  Wiecej o wymianie tarcz i klocków w BMW.

  Co ile wymiana oleju silnikowego w BMW?

  Zgodnie z zaleceniami producenta, w nowych modelach BMW i Mini, serwis olejowy jest wymagany co 30 000 km. W przypadku modeli BMW sprzed roku 2000 serwis rekomendowany jest od 15 000 do 20 000 kilometrów.

  Więcej o wymianie oleju silnikowego w pojazdach BMW.