Serwis BMW w Warszawie

HYPERTECH TO PROFESJONALNY,

NIEZALEŻNY

ZOBACZ DLACZEGO HYPERTECH TO TWÓJ NAJLEPSZY SERWIS BMW.

SERWIS BMW W WARSZAWIE

Jesteśmy najwyżej ocenianym serwisem BMW w Warszawie

ul. Żniwna 10

Warszawa

Serwis BMW Krotkie terminy napraw

Krótkie terminy napraw BMW

Do samochodów naszych Klientów podchodzimy jak do własnych – chcemy by Twoje BMW było jak najdłużej niezawodne. Dlatego w naszym serwisie Hypertech do minimum skróciliśmy formalności, koszty związane z naprawami oraz czas oczekiwania. Gwarantujemy, że naprawę i serwis aut marki BMW wykonamy najszybciej jak to możliwe. W zależności od naszego grafiku, istnieje możliwość umówienia się ze specjalistą Hypertech nawet z dnia na dzień. Posiadamy nowocześnie wyposażone stanowiska diagnostyczne, a nasz serwis obsługują wyłącznie profesjonalni mechanicy. Nie trać czasu w kolejce do autoryzowanego serwisu. W Hypertech oferujemy naprawy najwyższej jakości w niższej cenie. Skontaktuj się z nami już teraz.

Serwis-BMW

Profesjonaliści od BMW

Jesteśmy specjalistami, od lat związanymi z marką BMW

Nasi mechanicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, wyspecjalizowani w pracy z autami marki BMW. Wspierani najnowszymi dostępnymi technologiami, systemami i narzędziami szybko i precyzyjnie diagnozują przyczyny nietypowych problemów zarówno nowych, jak i starszych modeli BMW.
Nie ma problemu, którego nie bylibyśmy w stanie rozwiązać! W Hypertech skontrolujemy pracę silnika, poprawimy osiągi Twojego BMW, zdiagnozujemy i zinterpretujemy błędy, zawsze dbając o portfele naszych Klientów! Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług.

DIAGNOSTYKA BMW

Gwarancja jakości usług serwisowych

Mamy świadomość, że wiedza i doświadczenie to nie wszystko. Dbamy by nasz serwis BMW był wyposażony w zaawansowane urządzenia diagnostyczne oraz nowoczesne narzędzia serwisowe – te same, które dostępne są w ASO! Pracujemy na tych samym autoryzowanych programach serwisowych, z których korzystają Autoryzowane Stacje Obsługi. Zachowujemy najwyższe standardy jakości dbając o konkurencyjne ceny – oferujemy najtańszą godzinę roboczą ze wszystkich profesjonalnych niezależnych serwisów partnerskich BMW w kwocie 250 zł. I choć utrzymujemy zdecydowanie niższe ceny niż wspomniane warsztaty, obowiązują nas dokładnie te same, restrykcyjne wytyczne marki BMW oraz zasady GVO/MVBER. W naszym serwisie BMW w Warszawie montujemy dodatkowe oryginalne wyposażenie jak światła LED, haki holownicze i inne oraz niezawodnie kodujemy wszelkie dodatkowe funkcje – wszystko w zależności od potrzeb oraz rodzaju i wersji wyposażenia Twojego BMW.

BMW Door-To-Door

BMW Door-To-Door

Twój czas jest dla nas ważny. W Hypertech dbamy o to, by na życzenie serwis, naprawa lub mycie Twojego BMW w naszej profesjonalnej myjni detalilingowej odbywały się bez konieczności wychodzenia z domu! Nasz asystent odbierze kluczyki i zadba, by zamówiona usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Po wszystkim odstawimy Twoje BMW w dogodne miejsce na terenie Warszawy.

Ceny usług dużo niższe niż w ASO

Utrzymujemy konkurencyjne ceny! Ze wszystkich profesjonalnych niezależnych serwisów BMW w Warszawie w Hypertech oferujemy najkorzystniejszą stawkę godzinową, niższą o ~75% od stawki ASO BMW z zachowaniem najwyższej jakości usług.

Auto zastepcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Na czas naprawy BMW wspieramy naszych Klientów wypożyczeniem auta zastępczego z segmentu Premium. W ofercie dostępne są między innymi modele BMW serii 1, BMW serii 3, BMW serii 5 oraz BMW serii 7. Zapytaj asystenta Hypertech o dostępność oraz warunki.

Jak wygląda obsługa klienta w serwisie BMW – Hypertech?

1. Ustalenie wizyty w serwisie

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, a wspólnie ustalimy dogodny termin wizyty.

2. Powitanie klienta

Przy pozostawieniu auta zaprosimy Cię do naszego biura gdzie przygotujemy zlecenie serwisowe oraz ustalimy szczegóły wykonywanych czynności. Omówimy wspólnie zakres obsługi/diagnostyki, wysłuchując uważnie Twoich uwag.

3. Diagnostyka

Przy wprowadzeniu pojazdu na stanowisko serwisowe, wykonujemy obszerny przegląd pod kątem stanu, z opisem oraz dokumentacją zdjęciową każdej kwestii którą zaobserwujemy. Przeprowadzamy wstępną diagnostykę aby zweryfikować uwagi z zlecenia serwisowego.

4. Oszacowanie kosztów

Wraz z kompletnym opisem oraz dokumentacją zdjęciową przesyłamy szczegółowy kosztorys obsługi dla zdiagnozowanych/zaobserwowanych kwestii.

5. Czynności serwisowe

Po zaakceptowaniu przesłanego kosztorysu przystępujemy do obsługi, którą wykonujemy zgodnie z specyfikacją BMW, korzystając z najnowszych technologii, z dbałością o szczegóły oraz czystość prac.

6. Monitorowanie prac serwisowych

Będziemy Cię informować na bieżąco o postępie prac lub ewentualnych dodatkowych kwestiach zdiagnozowanych/zaobserwowanych podczas obsługi, mogących mieć wpływ na termin zakończenia wizyty.

7. Przegląd wykonywanych prac

Po zakończeniu obsługi starannie weryfikujemy zakres oraz poprawność wykonanych kwestii, upewniając się że zlecone czynności zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniami.

8. Wydanie pojazdu

Podczas gdy pojazd jest czyszczony/sprzątany przed wydaniem przygotowujemy opis podsumowujący oraz dokumentacje zdjęciową wykonanych kwestii. Przy odbiorze samochodu omawiamy szczegółowo zakres wykonanych prac oraz odpowiadamy na Twoje pytania. Jeśli pytania nasuną Ci się po wyjeździe z serwisu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością na nie odpowiemy.

9. Po naprawie

Nie bądź zaskoczony, jeśli kilka dni po odebraniu samochodu z serwisu skontaktujemy się z Tobą. Twoje opinie i uwagi wniosą duży wkład w ciągłą poprawę pracy naszego serwisu.

Opinie klientów dotyczące serwisu BMW

według opinii Facebook, Google oraz portalu Dobry Mechanik

Gratuluje Warszawie i zazdroszczę takiego serwisu BMW. Miałem przyjemność poznać ludzi dla których ta praca to prawdziwa pasja. Są serdeczni i pozytywnie nastawieni do życia. Szkoda, że z Krakowa tak daleko bo miałbym w końcu serwis pod ręką jak marzenie .

Profesjonalizm w 100% – na każdym kroku widać ogromną wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim pasję. Nikt tam nie pracuje „za karę” więc jeśli ktoś szuka najlepszego miejsca na serwis swojego BMW (niezależnie czy to seria 1 czy X8 i czy rok produkcji z poprzedniej czy z tej dekady) to na pewno dobrze trafił. Jestem pod wrażeniem i na pewno będę kontynuował współpracę.

Wszystko robię tam i naprawdę obsługa i wykonanie prac jest na najwyższym poziomie i mam porównanie bo serwisowałem w prawie wszystkich ASO w Warszawie.

Polecam, panowie z Hypertech posiadają fachową wiedzę i naprawdę znają się na rzeczy. Polecam skorzystać w przypadku nie tylko aut po gwarancji, ale i nowych – dzięki temu zaraz po gwarancji unikniemy kosztownych napraw.

Nie zawiodłem się – usunęli drgania w F11, których inni się nie podjęli…. niestety przy okazji wypisali mi listę „uchybień” dodatkowych :( zbyt długą i kosztowna jak dla mnie, ale to świadczy tylko o ich skrupulatności. Niestety (dla mnie) pewnie będę musiał do nich wrócić.

Szef zakładu to gość, który ogarnia nawet najtrudniejsze przypadki, bardzo kompetentny serwis BMW, a nie cześki które powiedzą wam że „panie tera te ałta to kąkutery – kiedyś to było”, tu ludzie są mega ogarnięci, znają się na elektryce i elektronice w tym kodowaniu waszych aut, nie ma tutaj też sytuacji gdzie zostawią wam poskładane auto a zapomną o adaptacji skrzyni czy zawieszenia. Lubię oddawać do nich samochód bo jak odbieram – każda śrubka jest na miejscu, jak czegoś brakuje – np. opaski na kable lub innych detali – wszystko uzupełnią.
Definitywnie najlepszy serwis BMW w Warszawie, a może i w Polsce.

Umów się na wizytę do serwisu w kilka chwil

Zostaw swoje dane kontaktowe, nasz asystent odpowie jak najszybciej to możliwe.

    SERWIS:

    Proszę zaznaczyć oba pola jeżeli zapytanie dotyczy opcji 1 i 2.

    Treść wiadomości