Jesteśmy niezależnym serwisem BMW w Warszawie. Od lat dbamy o opinię najlepszego. Głównym obszarem naszej działalności jest mechanika pojazdowa. Wykonujemy okresowe przeglądy techniczne, a w przypadku awarii podejmujemy się profesjonalnych napraw.

W serwisie Hypertech dbamy o dostęp do najnowocześniejszych technologii i zaawansowanych urządzeń diagnostycznych – tych samych, które znajdziesz w BMW ASO. Korzystamy ze wszystkich autoryzowanych programów serwisowych. Jednak mimo dużego skomputeryzowania, dużą wagę przykładamy do wiedzy i doświadczenia naszych serwisantów – wieloletnich pasjonatów marki BMW.

Jesteśmy przy tym świadomi stereotypów jakie narosły wokół warsztatów samochodowych, serwisów napraw czy uczciwości samych mechaników. Dlatego na wszystkich etapach dbamy o Klienta – transparentność wyceny oraz świadczonego zakresu napraw, który wykonujemy głównie poprzez wymianę uszkodzonych części na nowe lub, jeśli to możliwe, ich regenerację.
W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów, zapraszamy do szybkiego kontaktu z naszymi asystentami napraw. Z naszego serwisu wyjeżdża rocznie ponad 2 000 zadowolonych właścicieli BMW.

Inne usługi serwisowe