NAPRAWY ZAWIESZENIA

Od lat BMW nie oddaje miana lidera w dziedzinie technologii motoryzacji, innowacyjnych osiągnieć ani bezpieczeństwa. Jednak by nieustannie czerpać przyjemność z jazdy, kierowcy powinni regularnie kontrolować stan techniczny swojego pojazdu, między innymi zawieszenia.

Zawieszenie aut BMW projektuje się z uwzględnieniem wymogów jazdy i ergonomii – w zależności od modelu – czyniąc je optymalnymi na wszystkie drogi i rodzaje terenów. Z założenia więc, zawieszenie ma za zadanie minimalizować negatywny wpływ nawierzchni niskiej jakości na komfort kierowcy. Jednak od jego stanu technicznego zależy również prowadzenie auta, przyczepność oraz zmniejszanie siły wstrząsów przenoszonych na nadwozie.

A co, jeśli głównie przemieszczamy się właśnie po uszkodzonych drogach? Zawieszenie ulega przyspieszonemu zużyciu, co może prowadzić do uszkodzeń. Jak temu przeciwdziałać? Wielu usterkom zawieszenia można zapobiec, kontrolując stan techniczny naszego BMW, w tym wykonując regularne przeglądy przynajmniej raz w roku lub po przekroczeniu 10 000 km.

W Naszym niezależnym serwisie BMW Hypertech w Warszawie, dbamy o zaufanie właścicieli aut tej marki, wykonując usługi profesjonalnie i transparentnie. Staramy się uczulać naszych Klientów, aby pamiętali o konieczności regularnych napraw. W końcu mimo swojej wysokiej klasy, również podzespoły BMW ulegają naturalnemu zużyciu eksploatacyjnemu. Mimo wszystko, nadal spotykamy się z dużymi zaniedbaniami, a nawet zniszczeniami całych podzespołów zawieszenia, do których doprowadziła indolencja kierowcy. W większości wypadków, rezygnacja z systematycznej obsługi wynika z oszczędności, dlatego w Hypertech od początku zachowujemy konkurencyjne ceny oraz doskonałą jakość napraw zawieszenia BMW. W toku napraw wymieniamy łączniki stabilizatora, drążki i poduszki stabilizatora, gumy stabilizatora, wahacze, tuleje wahaczy, sworznie wahacza, łożyska, piasty koła, drążki kierownicze, końcówki drążków kierowniczych, amortyzatory, poduszki amortyzatorów, sprężyny. W naszym niezależnym serwisie regenerujemy również maglownice.Przypadki, w których naprawa zawieszenia wymaga ustawienia gometrii, wykonujemy na sterowanym komputerowo stanowisku. Przywracamy fabryczne i optymalne ustawienia parametrów dla poszczególnych modeli BMW.

Zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy szybką pomoc i profesjonalną asystę doświadczonego serwisanta. Jesteśmy od lat najwyżej ocenianym niezależnym serwisem BMW w Warszawie.

Inne usługi serwisowe