Serwis BMW-Przeglad Okresowy

Regularnie serwisowany samochód jest mniej awaryjny, bezpieczny i niezmiennie komfortowy. Co istotne, na rynku używanych aut marki BMW, ma zdecydowanie większą wartość.

Decydując się na przegląd okresowy w naszym serwisie BMW, otrzymujesz gwarancję profesjonalnej i szczegółowej kontroli stanu technicznego Twojego samochodu. Podczas przeglądu okresowego nasi eksperci wymienią olej silnikowy, płyn chłodniczy i hamulcowy, a także filtry: oleju, powietrza, paliwa, przeciwpyłowy, świece zapłonowe, żarowe, olej w skrzyni biegów (manualnej i automatycznej), olej w mostach pędnych, paski pomocnicze.

Kładziemy nacisk na efektywność i profesjonalizm naszej obsługi serwisowej.

Obowiązują nas wysokie standardy oraz normy zalecane przez producenta, które w postaci kart przeglądowych tworzą harmonogram obsługi serwisowej dla poszczególnych modeli BMW (uwzględniający przebieg i czas eksploatacji). Nie zapominamy jednak o indywidualnych potrzebach i możliwościach finansowych. W Hypertech szanujemy pieniądze naszych Klientów!

Podczas pierwszej wizyty nasz doradca serwisowy spisze dotychczasową historię pojazdu. Na jej podstawie wspólnie z Klientem zaplanuje wszystkie czynności przeglądowe. W przypadku zdiagnozowania usterek, zawsze przygotowujemy i proponujemy różne strategie napraw. Uwzględniamy potrzeby związane z zakresem podejmowanych prac, ceną i rodzajem części zamiennych. Szczególne znaczenie ma to w przypadku starszych modeli, które ze względu na wieloletnią eksploatację wymagają zazwyczaj częstszych i bardziej kompleksowych napraw. Zakończone prace przeglądowe rejestrujemy w systemie komputerowym oraz w książce serwisowej, a jeśli tylko Klient wyrazi taką chęć wykonamy w jego imieniu okresowe badanie techniczne na Stacji Kontroli Pojazdów.

Pragniemy podkreślić, że regularność i terminowość w wykonywaniu przeglądów okresowych może znacząco wydłużyć bezawaryjność pojazdu. Pomimo swojej solidności, wszystkie podzespoły BMW ulegają naturalnemu zużyciu eksploatacyjnemu. Przestrzegamy więc przed zaniedbaniami wpływającymi na stan techniczny serwisowanych aut. Tym samym zachęcamy do odpowiedzialnego podejścia do harmonogramu obsługi serwisowej dla poszczególnych modeli BMW. Materiały te, zostały stworzone po to, by zapewniać bezpieczną eksploatację również po okresie gwarancyjnym.

Wielu usterkom auta można zapobiec, gdy kontrolujemy stan techniczny pojazdu i regularnie wykonujemy przeglądy, czyli minimum raz w roku lub po przekroczeniu 10 000 km. Z doświadczenia i obserwacji wiemy, że wpłynie to nie tylko na komfort prowadzenia, ale również na przyszłą cenę sprzedaży.

Inne usługi serwisowe