Wymiana żarówek BMW

Wiele dostępnych w sieci poradników oraz instrukcji „krok po kroku”, dotyczących naprawy oświetlenia w samochodach marki BMW wprost stwierdza, że znajomość wymiany żarówek we własnym aucie jest wiedzą podstawową. Jednak nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość skomplikowanych systemów zastosowanych zwłaszcza w nowszych modelach aut BMW, zwyczajnie tej tezie przeczy. Z tego wpisu dowiesz się, dlaczego.

Wielu z naszych Klientów przekonało się, że wymiana żarówek nie zawsze jest prosta. Spotkaliśmy się już uszkodzeniami reflektora spowodowanymi własnoręczną wymianą żarówek świateł mijana oraz drogowych. Nie inaczej sprawa ma się z żarówkami kokpitu lub reflektorami xenonowymi. Przed wymianą żarników zawsze w pierwszej kolejności weryfikujemy stan elektroniki. Nie jest tajemnicą, że wszelkie awarie w tym zakresie będą równoznaczne z brakiem spodziewanego efektu oraz koniecznością uprzedniego usunięcia usterki.

Warunki serwisowe pomagają nam szybko i precyzyjne ustalić niezbędny zakres napraw, a doświadczeni fachowcy zapewniają sprawną wymianę oświetlenia. W tym miejscu nie należy również zapominać o konieczności wyregulowania oświetlenia. Do większości wypadków dochodzi w nocy, a jedną z przyczyn są właśnie źle ustawione światła. Zawsze z największą troską podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa jakie zapewniają pojazdy naszych Klientów. W Hypertech kontroli poddajemy ustawienia przednich świateł jak również reflektorów przeciwmgłowych. Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku traktujemy takie badania jako niezbędne. Ich nieprawidłowe ustawienie może powodować niedoświetlanie drogi albo oślepianie innych kierowców, czyli w obu przypadkach stwarzać potencjalne zagrożenie.

Zapraszamy do naszego niezależnego serwisu Hypertech, zarówno w przypadku podejrzenia usterki oświetlenia jak również w przypadku konieczności wymiany żarówek. Gwarantujemy szybką, profesjonalną obsługę, zgodną ze standardami narzuconymi przez producenta aut BMW. Zadbamy o wymianę żarówek reflektorów, drogowych, pozycyjnych mijania, świateł przeciwmgłowych, kierunkowskazów, stopu, biegu wstecznego, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, wskaźników, deski rozdzielczej, kabiny, kontrolek, schowków oraz bagażnika.

Wymiana żarówek BMW

Inne usługi serwisowe