Chip tuning BMW – ile kosztuje?

Wystarczy by w internetową wyszukiwarkę wpisać frazę „Ile kosztuje chip tuning BMW” by dosłownie zostać zalanym wynikami i ofertami auto tuningu, chip tuningu oraz eko tuningu; Hasło „Ile kosztuje chip tuning” odkrywa niezwykle szeroki zakres cen związanych z modyfikacją komputera ECU. Czym zatem rożni się jeden tuning od drugiego? Na co zwracać uwagę przy wyborze warsztatu, by nie przepłacić?

Nie jest tajemnicą, że poszukujący wiedzy o chip tuningu użytkownik łatwo znajdzie nawet instrukcje, krok po kroku przeprowadzające przez procedurę chip tuningu auta marki BMW. Poza tym na rynku można znaleźć oferty proponujące wykonanie chip tuningu BMW w kwocie poniżej 500 złotych. Niestety tani chip tuning rzadko bywa dobry, za to dobry i profesjonalny chip tuning nie może być tani. Na cenę chip tuningu składa się nie tylko wgranie gotowego programu do komputera Twojego auta. Chip tuning bezwzględnie powinien być dopasowany do indywidualnych potrzeb właściciela, nie zapominając o możliwościach pojazdu. Dlatego też wykwalifikowani specjaliści nigdy nie podejmą się modyfikacji oprogramowania bez szczegółowej diagnozy auta na profesjonalnej samochodowej hamowni podwoziowej, co nierzadko jest zajęciem czasochłonnym i pracochłonnym. Gdy spotykamy się z ofertą chip tuningu BMW w kwocie poniżej 500 zł po prostu nie ma mowy o jakiejkolwiek diagnostyce, w tym dostosowywaniu ustawień chipa. Śmiemy twierdzić, że kwota ta zdradza brak doświadczenia lub wręcz amatorskie modyfikacje sterownika silnika!

Ile kosztuje profesjonalny chip tuning BMW?

W naszym serwisie Hypertech w Warszawie oferujemy jedynie profesjonalny auto tuning wykonywany przez doświadczonych specjalistów chip tuningu. Utarło się, że kwoty profesjonalnego chip tuningu poprzedzonego diagnostyką auta zaczynają się od tysiąca złotych. Pamiętać należy, że by usługa została wykonana bezawaryjnie, bezpiecznie i z troską o komfort kierowcy, przed wykonaniem chip tuningu BMW auto tuner bezwzględnie sprawdzi stan samochodu, uwzględniając osiągi silnika i układu wydechowego, przeprowadzi testy na hamowni. Wszystko po to byś świadomie i odpowiedzialnie podjął decyzję o formie, zakresie i oczekiwanych efektach chip tuningu.

Kolejna sprawa to koszt jaki ponosi warsztat za zakup oprogramowania oraz flasher OBD, dzięki któremu można zainstalować zmodyfikowane oprogramowanie w pamięci flash sterownika Twojego BMW. W Hypertech mamy również świadomość, że by świadczyć usługi na najwyższym poziomie z gwarancją efektów, musimy zatrudniać wykwalifikowanych ekspertów chip tuningu, nie przypadkowych mechaników. Dzięki temu nie ryzykujemy zablokowanym sterownikiem silnika w Twoim BMW ani żadnym trwałym uszkodzeniem, które często wymagać może czasochłonnej i bardzo drogiej naprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Gwarantujemy terminowe i profesjonalne usługi chip tuningu poprzedzone szczegółową diagnostyką na naszej samochodowej hamowni silnikowej, obsługę wykwalifikowanych auto tunerów, pracujących na najwyższej klasy sprzęcie i aktualnym oprogramowaniu. Na wykonany chip tuning w Hypertech udzielamy 2-letniej gwarancji. W końcu jeśli decydujesz się na inwestycję w chip tuning swojego BMW, poprawę osiągów silnika i spalania, to znaczy, że zależy Ci na Twoim pojeździe. W naszym serwisie Hypertech w Warszawie rozumiemy Ciebie i Twoje auto.